Gdzie kupić drzwi w Sosnowcu lub okolicy? I dlaczego nie w markecie budowlanym?

Artykuł sponsorowany.

Przymierzasz się do zakupu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych lub wewnątrzklatkowych? W takim razie dobrze wiesz, jak trudne jest podjęcie ostatecznej decyzji, a już zwłaszcza wtedy, gdy dysponujesz ograniczonym budżetem. Nasza rada? Odwiedź dobry salon stacjonarny, w którym można obejrzeć wiele modeli drzwi na żywo, porównać je ze sobą pod kątem estetyki i jakości wykonania. Jeśli planujesz zakup drzwi w Sosnowcu, to proponujemy wybrać się nieco dalej, do sąsiednich Katowic. Ważne, aby nie dać się skusić na zakup w markecie budowlanym, o czym przekonujemy w naszym artykule.

Czy naprawdę zaufasz poradzie kogoś, kto dziś sprzedaje drzwi, a jutro np. rury kanalizacyjne?

Nie chcemy obrazić pracowników marketów budowlanych, natomiast nie jest wielką tajemnicą, że bardzo rzadko na stanowiskach doradców pracują tam osoby mające wysokie kwalifikacje zawodowe w obszarze, za który odpowiadają. Pisząc prościej: może się zdarzyć, że ofertę drzwi w markecie budowlanym zaprezentuje Ci osoba, która jeszcze do niedawna pracowała w dziale hydraulicznym czy ogrodniczym.

Warto więc zadać sobie pytanie, na ile porady takiej osoby są dla nas wiarygodne i czy rzeczywiście będziemy się nimi kierować? W praktyce pracownicy marketów w większości bazują na informacjach przeczytanych w folderach reklamowych producentów drzwi.

Zupełnie inaczej wygląda to w salonach stacjonarnych specjalizujących się w sprzedaży drzwi. Salony dbają o przeszkolenie pracowników, często wymagają doświadczenia w tej branży, a przynajmniej szybkiego przyswojenia sobie wiedzy z zakresu technologii produkcji drzwi, materiałów, z jakich wykonuje się skrzydła, parametrów jakościowych, wypełnień, przenikalności cieplnej, walorów akustycznych i wielu innych kwestii istotnych przy zakupie drzwi.

Dużo większy wybór

Salony drzwi skupiają się na tym asortymencie, dlatego stanowią naturalne miejsce zakupu stolarki czy to do mieszkania, czy domu. W marketach budowlanych drzwi stanowią tylko jeden z elementów oferty – często zaniedbany, co skutkuje ograniczonym wyborem i niską jakością produktów.

Jeśli szukasz drzwi, które będą prezentować się efektownie nie tylko w dniu montażu, będą służyć bezawaryjnie przez lata, a przy tym realnie wpłyną na komfort Twojego życia (i obniżenie rachunków oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa), to zalecamy ich zakup w dobrym salonie stacjonarnym.

Możliwość zamówienia drzwi z usługą profesjonalnego montażu

Co prawda markety budowlane również proponują montaż zakupionych drzwi, natomiast jest to usługa realizowana przez firmy zewnętrzne, często przypadkowe, o których market w gruncie rzeczy niewiele wie.

Tymczasem profesjonalne salony drzwi biorą pełną odpowiedzialność za monterów, z którymi współpracują. Gdyby cokolwiek było nie tak, to reklamację składasz w salonie, nie roztrząsając kto zawinił. To salon ma rozwiązać problem (choć takie sytuacje należą do rzadkości – salony skrupulatnie dobierają współpracujące z nimi ekipy monterskie).

W salonach stacjonarnych wcale nie jest drogo!

To mit, że na zakup drzwi w salonie mogą sobie pozwolić wyłącznie dobrze sytuowani klienci. Salony mają atrakcyjne ceny, chętnie dzielą się z klientami rabatami (zwłaszcza przy większym zamówieniu), a przy tym regularnie organizują promocje – nie gorsze od tych w marketach budowlanych.

Kup wymarzone drzwi w salonie DRZWI INSIDE w Katowicach

Nieprzypadkowo wiele osób planujących zakup drzwi w Sosnowcu ostatecznie wsiada w samochód i jedzie do Katowic, gdzie mieści się jeden z najpopularniejszych salonów drzwi w regionie – DRZWI INSIDE. To zaledwie 10 minut jazdy z Sosnowca.

W DRZWI INSIDE znajdziesz bardzo szeroki wybór drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i wewnątrzklatkowych czołowych producentów. Skorzystasz z profesjonalnego doradztwa, usługi montażu i transportu zakupionych drzwi.

Salon DRZWI INSIDE mieści się w centrum handlowym HOME CONCEPT w Katowicach. Zajrzyj na stronę https://www.drzwi-inside.pl/szukasz-salonu-drzwi-w-sosnowcu-odwiedz-drzwi-inside/ i sprawdź, dlaczego jeszcze warto odwiedzić właśnie ten salon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.